Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi A.Ş., Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sağlık Teknokenti A.Ş. iş birliği ve KOSGEB desteği ile bu sene ikincisini gerçekleştirdiğimiz "Medikaton’2 Girişim Hızlandırma Programı" muhteşem bir demoday etkinliği ile sona erdi.

Medikaton’2 Girişim Hızlandırma Programı kapsamında 10 girişimci, girişimlerini ileriye taşıyacak kapsamda verilen eğitimler ve mentor buluşmalarının ardından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Külliyesi'nde yer alan Prof. Dr. Cevdet Erdöl Konferans salonunda birbirinden değerli davetlilerin katılımıyla gerçekleşen Demoday etkinliğinde projelerine ait sunumlarını gerçekleştirdiler.

Bağımsız jürilerimizin oylamaları sonucunda ödül kazanan finalistlerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz:

1. Hear Kiddo proje grubuna 70.000 TL

2. Disastech proje grubuna 50.000 TL

3. Mistikist proje grubuna 30.000 TL

4. Ebepol Holistik Ebelik Teknolojisi proje grubu ön kuluçka desteği ve Fon Kolay Yönetici Ortağı Yavuz Selim Silay tarafından verilen Uluslararası Global Pazarlara Erişim Mentorluk hizmetlerinden yararlanma ödülü

5. Envcos ön kuluçka desteği ve Tekmer mentörlüğü desteği kazandı.

Tüm finalistlerimize ve katılımcılarımıza içten tebriklerimizi iletiyoruz.

Bu harika etkinliği gerçekleştirmemize katkıda bulunan değerli jürilerimize, eğitmenlerimize, mentorlarımıza, üniversitemiz idari ekibine, katılım gösteren tüm kıymetli misafirlerimize ve programımızın başından itibaren bizleri destekleyen sponsorlarımız;

Gloria Jean's Coffees Turkey

Prof. Dr. Mutlu Demiray

Semtrio

ANKAFERD BLOOD STOPPER

SFA ARGE ve ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

Argus Teknoloji A.Ş.

Artdehulie firmalarına destekleri için çok teşekkür ederiz.

Programımıza katılan girişimcilerimizi desteklemeye ve ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Başarılarla sonuçlanan Medikaton Girişim Hızlandırma Programımızın üçüncüsü ile tekrardan sizlerle buluşmaktan sonsuz keyif alacağız.