Medikaton’2 başvuruları uzatıldı !


Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi A.Ş. (SBU TEKMER) tarafından Medikaton'2 Girişimci Hızlandırma Programı gerçekleştirilecektir.
  Son başvuru tarihi 31 Aralık 2023, Pazar gününe uzatıldı. Başvurular aşağıda bulunan Google Form ile alınacaktır. Program ücretsiz olup katılımcı sayısı sınırlıdır. Son başvuru tarihinden sonra yapılacak olan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Programa kabul durumu başvuru yapan adaylarla yapılacak olan mülakat sonrası belirlenecektir. Proje fikri bulunan 10 adet girişimci seçilerek kapsamlı eğitimler verilecek olan hızlandırıcı programa dahil edilecektir. 
  Program sonunda adayların bireysel veya ekip olarak proje başvurusu yapmaları hedeflenmektedir. Hakemler tarafından yapılacak olan ön değerlendirme sonucunda seçilen başarılı iş fikirleri/projeler jüriye sunulacak olup başarılı ilk 3 proje için ödüller verilecektir.

Başvuru linki: https://lnkd.in/dhrAWc9D

Not: Katılımcıların başvuru öncesinde KOSGEB Geleneksel ve İleri Girişimci Eğitimi sertifikasına sahip olması gerekmektedir.